DLR Eurlicon sluit aan bij Sansidor
DLR Eurlicon, dat een geschiedenis heeft die terugvoert tot 2000, is gespecialiseerd in controle, inspectie, beheer en onderhoud van liften, roltrappen, automatische deuren en gevelinstallaties. Het bedrijf uit Berkel en Rodenrijs, dat ook adviseert over toegangscontrole, is toegetreden tot de bedrijvengroep die is aangesloten bij Sansidor.
Gebouwen veiliger maken
Met een combinatie van technische inspecties en datagedreven analyses wil DLR Eurlicon beter inzicht geven in de kwaliteitsbewaking van uitgevoerd onderhoud, geplande renovaties en vervangingen. Het onderhoud en de reparaties aan de installaties worden uitgevoerd door een netwerk van gespecialiseerde onderhoudsbedrijven en leveranciers, waarbij Eurlicon de regie voert over het uitgevoerde werk.
Deze werkwijze sluit volgens een woordvoerder goed aan bij de ambities van Sansidor om gebouwen veiliger, gezonder en toekomstbestendiger te maken. Bij Sansidor, gevestigd in Krimpen aan den IJssel, zijn zo’n twintig bedrijven aangesloten. DLR Eurlicon maakt gebruik van digitale systemen die realtime inzicht geven in installaties en die helpen om inspectiedata in concrete adviezen voor exploitatie en investerings- en onderhoudsbeslissingen om te zetten.
Reinier Geradts, oprichter en medeaandeelhouder van Eurlicon, blijft verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing van de organisatie. Hij vindt de aansluiting bij Sansidor “een logische stap” in de ontwikkeling van het bedrijf. “Voor ons was cruciaal dat DLR Eurlicon haar onafhankelijke positie zou behouden en dat klanten kunnen blijven vertrouwen op onze objectieve inspecties en datagedreven inzichten. Bij Sansidor kunnen we die werkwijze voortzetten en tegelijk profiteren van een groter netwerk en meer mogelijkheden om onze dienstverlening verder te ontwikkelen.”
Lokale zelfstandigheid
Medeaandeelhouder en Eurlicon-bestuurder Eric Verwey neemt afscheid. Volgens directeur Udo Waltman van Sansidor past de komst van Eurlicon bij de strategie om het netwerk verder te versterken op het gebied van ‘gebouwintegriteit’. Sansidor ziet de aansluiting als een nieuwe stap in de ontwikkeling van een breed, gespecialiseerd netwerk van bedrijven in de sector van testen, inspecteren en services, ook wel TIS. Hierbij vormt de combinatie van lokale zelfstandigheid en gedeelde kracht het uitgangspunt.
Terug naar overzicht

