De waterdichte alleskunner

trilux tugraDankzij beschermklasse IP66 met IK10 én zelfs IP69K inclusief HACCP conformiteit functioneert de TRILUX Tugra in de meest extreme situaties. De armatuur kan als los armatuur óf gekoppeld in een lichtlijn worden gebruikt, heeft een efficiëntie tot maar liefst 190 lm/W en een levensduur tot 100.000 uur. Door het stoere industriële uiterlijk te combineren met de speciale UGR<19 optiek of speciale module voor kleurweergave Ra90, past de armatuur ook goed op kantoor en in de retail.

De Tugra is verkrijgbaar in verschillende lengtematen van 300 mm tot 2.100 mm met telkens een oplopend lengteverschil van 300 mm. Het systeem kan worden uitgerust met sensoren, beacons, wifi routers, Mesh of camera’s en beschikt over een eigen inwendig kabelgootsysteem voor doorvoerbedrading van datakabel.

Welke verlichtingsuitdaging je ook hebt, van kantoor tot retail of van een parkeergarage tot de voedingsmiddelenindsturie, Tugra is de oplossing.

Terug naar overzicht