EPM Groep kondigt recente fusie aan
Met gepaste trots kondigen EPM en Lejeune Electrotechniek & Alarmdiensten aan dat zij samengaan. De fusie tussen deze twee prominente bedrijven uit Zuid-Limburg zorgt voor een ongekende combinatie van expertise, dienstverlening en technologische innovatie onder één dak.
Samen sterk
Intensieve samenwerking tussen de engineers, voorbereiders en allround monteurs zal zorgen voor innovatieve oplossingen, een verhoogde efficiëntie en een mate van deskundigheid om nog complexere projecten en klantenvragen aan te gaan.
Wil Paulus, directeur EPM: “In de samensmelting van EPM en Lejeune vinden we niet enkel een uitbreiding van capaciteit en diensten, maar een vereniging van visies. Dit stelt ons in staat om onze klanten een nog hogere kwaliteit van service aan te bieden en ons te vestigen als de onbetwiste leider in installatietechniek E in Limburg. Samen sterk – dat is onze belofte.”
EPM Groep
In Juni 2023 heeft EPM reeds de eerste stap gezet om haar positie in Limburg te versterken met de overname van Jeurissen Elektrotechniek in Landgraaf. Door EPM en Lejeune te combineren vindt nu de volgende stap binnen deze strategie plaats en zijn de drie bedrijven samen onderdeel van de ‘EPM Groep’.
Toekomst
De fusie is een directe reactie op de technologische ontwikkelingen in de sector en de groeiende vraag naar complete, geïntegreerde systemen in de moderne bouwprojecten.
Met deze stap voorwaarts verbreedt EPM Groep niet alleen haar specialisaties, er ontstaat ook een synergie waardoor er nog beter op ontwikkelingen in de markt ingespeeld kan worden.
De vestigingen van EPM, Lejeune en Jeurissen zullen voorlopig blijven bestaan in Maastricht en Landgraaf.
Terug naar overzicht
